kim bu adam?

zannettiğiniz gibi birisi değilim.

bilmiyorum ne zannediyorsunuz ama yanlış. çünkü önyargılar yanlış olmaya mahkumdur. 27 yaşında, çiçeği burnuna kaçmış genç bir adam var karşınızda. dengesiz tavırlarıyla dikkat çekiyor. boğa burcu. dürüst olduğu için yalanlara yanlışlara çok öfkeli. ne yazdığı belli olmayan acemi yazar/şairimsi. bir gün a dediğine bir gün z diyebilir. fikirleri kaygan zeminde inşa edilmiş. yazmayı sevmesi sebebiyle yazar durur. hasbel kader arada bir güzel yazdığı olur. onu da hemen paylaşır. okumayı da pek sever. sürekli okur.

tipi nasıl derseniz. sıska ve normaldir. türk erkeğinden hallice. bir de her geçen gün daha da kel oluyor. işte onla pek barışamadı henüz arası. eskiden saçları upuzunken şimdi kısacık kestirmek durumunda kalır. psikolojisi bozulur. üzülür.

ne müzik dinler peki bu genç adam? metal ve rock müzik dinler. melodic death metal diye ölür. yazıları da kanlı manlı olur ara sıra. satanist diyenlere he gülüm der. bunları yazarken sıkılıp iç geçirir. sevgilisini pek bir sever. hep onu düşünür. dünya bir yana o bir yanadır.

bu arada yalnızlığı sever. geçmişte itü’de okumasının ona kattığı tek şey yalnızlığı sevmeyi öğrenmektir. bazen kendi dünyasına kapanmayı ister. kendi dünyasında yaşar. eder. eğitim demişken şu an yıldız teknik üniversitesi’nde matematik okur. bu bilgi ne işinize yarayacak bilemez.

unutmadan, değişimi pek sever. 1-2 sene önce tanıdığınız adam gider, yerine yepyenisi bambaşkası gelir.

peki tanısanız sever misiniz?

orası da size kalmış.

One response to “kim bu adam?

  1. kemirgenperiler

    Tanısanız başta deli gibi seversiniz sonra bir bakmışsınız tanımamışsınız sonra bir bakmışsınız kendinizden çok o olmuşsunuz.

    Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s